Політика щодо плагіату

Журнал «Вісник Пенітенціарної асоціації України» приймає до публікації тільки оригінальні матеріали, тобто, статті, які не були опубліковані раніше і не подавалася для публікації в інший журнал.

Журнал «Вісник Пенітенціарної асоціації України» користується програмним забезпеченням для виявлення текстових запозичень в представлених рукописах. Рукописи, в яких виявили плагіат чи текстові запозичення без посилень на першоджерело відхиляються редакційною колегією до опублікування статті у журналі.

Плагіат перед публікацією

Редакційна колегія журналу «Вісник Пенітенціарної асоціації України» аналізує будь-який випадок плагіату по суті. Якщо плагіат чи текстові запозичення виявлений редакторами або рецензентами на будь-якому етапі до публікації рукопису, автора (авторів) попереджують про необхідність переписати текст або зробити посилення на першоджерело. Якщо плагіат не менше 25% – стаття може бути відхилена, а установа/працедавець автора повідомлено.

Політика перевірки на плагіат

Рукописи, в яких виявлено плагіат, обробляються на підставі обсягу плагіату, наявного в рукопису: якщо менше 25% плагіату – рукопис негайно відправляється авторам для перегляду змісту, а якщо більше 25% плагіату – рукопис відхиляється без редакційного рецензування. Авторам рекомендується переглянути текстові запозичення і плагіат рукопису та повторно подати в новому рукописі.

Відсоток плагіату розраховується програмним забезпеченням, а також оцінюється редакційною колегією.